Nadchodzące wydarzenia

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnegoreh grafika 1200x900px 03

Expo Silesia, Sosnowiec, 12- 13 kwietnia 2019 r.

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 12- 13 kwietnia 2019r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem Targów jest możliwość wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego.

Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, okołomedycznego oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wyposażenie gabinetów, przychodni, szpitali, nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty medyczne, środki transportu, sport, odnowę biologiczną, doradztwo i usługi.

Targom REHexpo towarzyszyć będzie bogaty program naukowyoraz liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje. Wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej i Uniwersytetem Śląskim zorganizujemy Ogólnopolską Konferencję Popularno-Naukową pt.; „Symbioza Fizjoterapii, Medycyny i Inżynierii Biomedycznej czyli współpraca fizjoterapeuty, lekarza, inżyniera szansą na jakość, rozwój i naukę”. Po raz drugi Polska Akademia Osteopatii OSTEON, Towarzystwo Osteopatów Polskich i Versus Medicus zagoszczą u nas z Konferencją Osteopatyczną pt.: „Współczesna osteopatia - między sztuką a nauką. Wpływ badań naukowych na przyszłość osteopatii”. Z kolei firma K&P Consulting przeprowadzi seminarium pt.:„Medical wellness - przeżytek, usługa dla wybranych czy przyszłość nowoczesnego hotelarstwa pobytowego?” oraz konsultacje eksperckie.

Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami z branży. Na targach łączymy środowiska powiązane z kompleksową rehabilitacją oraz dajemy możliwość spotkań i przeprowadzenia rozmów z przyszłymi, jak i obecnymi klientami i kontrahentami.

Do odwiedzenia REHexpo zostaną zaproszeni właściciele i kadra zarządzająca państwowymi i prywatnymi palcówkami rehabilitacyjnymi oraz szpitalami, dyrektorzy sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właściciele gabinetów, fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze, ortotycy, pracownicy medyczni i kadra naukowa oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

DrukujEmail